فروشگاه اینترنتی فان کالا همواره در تلاش است تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان عزیز، فرآیند خرید کالا (ها) را تا حد ممکن سهولت بخشد. قوانین و مقررات مربوط به خرید به شرح ذیل می باشد:

  • تمامی کالا ها دارای ضمانت سلامت فیزیکی از طرف فروشگاه فان کالا می باشند لذا در صورت هر گونه مشکل در زمینه ضمانت یاد شده، امکان عودت کالا تا 7 روز پس از تحویل آن امکان پذیر بوده و هزینه این مورد بر عهده تیم فان کالا می باشد.

 

 

1- انتخاب کالا(ها):

درانتخاب کالای خود دقت کنید تا از به وجود آمدن هر گونه مشکل پس از ثبت سفارش کالا(ها)، جلوگیری شود!!!

توجه!!!

رنگ کالاهای سفارش داده شده در صورتی که در قسمت "پیام شما" در هنگام ابتدای سفارش کالا ثبت نگردد، به صورت تصادفی ارسال خواهد شد.

 

 

2- نهایی کردن خرید:

پس از انتخاب کالا برای ادامه خرید بر روی گزینه نهایی کردن خرید کلیک کرده و مراحل خرید را تکمیل فرمایید.

 

 

3- ورود/تکمیل مشخصات کاربری:

در حال حاضر سیستم ثبت نام بدین صورت است که مشتریان می توانند از طریق پنجره موجود در قسمت بالایی صفحه اصلی سایت، اقدام به ثبت نام نموده و جهت سهولت در روند خرید، می توانند پس از ثبت نام، در قسمت مشخصات پنل کاربری به تکمیل مشخصات خود بپردازند؛ همچنین می توانند در صورت نیاز اطلاعات را به دلخواه خود تغییر دهند.

توجه!!!

چنانـچـه بر اثـر درج اطــلاعـات نـادرســت اعـم از نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن، آدرس و... کـــالای سفارش داده شده بازگشت داده شود و مجددا ارسال گردد، علاوه بر هزینه حمل و نقل مجدد، هزینه حمل و نقل قبلی کالا بر عهده مشتری خواهد بود. (چنانچه مبلغ خرید از 150 هزار تومان بالاتر باشد، تنها هزینه رفت و برگشت کالا دریافت شده و هزینه ارسال مجدد، رایگان خواهد بود)

 

 

4- انتخاب شیوه ارسال:

در حال حاضر تنها شیوه ارسال پیک موتوری موجود بوده و ارسال کالا فقط برای شهر تهران فعال می باشد. به زودی شهر های دیگر اضافه خواهند شد.

 

 

5- انتخاب شیوه پرداخت:

در انتخاب شیوه پرداخت (شامل شیوه های پرداخت در محل و کارت به کارت) دقت فرمایید. چنانچه با ورود اطلاعات نادرست در هنگام انتقال وجه، وجه به حساب شخص دیگری واریز گردد، فروشگاه فان کالا هیچ گونه تعهدی نسبت به این خطا ندارد.

مشتریان عزیز پس از ثبت سفارش خود حداکثر تا 24 ساعت فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه برای شیوه پرداخت کارت به کارت اقدام کرده و اطلاعات آن را از بخش «ثبت اطلاعات پرداخت» موجود در سایت ارسال نمایند.

برای ثبت اطلاعات پرداخت، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- در نوار اصلی موجود در قسمت بالایی سایت، از میان گزینه ها، گزینه «ثبت اطلاعات پرداخت» را انتخاب نمایید. (همانند شکل زیر)

 

 

 

 

2- پس از وارد شدن به این بخش، اطلاعات مربوط به پرداخت وجه را تکمیل نموده و پس از آن بر روی دکمه «ثبت اطلاعات» کلیک کنید. (همانند شکل زیر)

 

 

 

 

سفارش مشتریان یک روز پس از پرداخت وجه و ثبت اطلاعات آن در سایت، در مرحله آماده سازی و ارسال قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم پرداخت و یا عدم ثبت و ارسال اطلاعات پرداخت، فرآیند خرید دچار خطا گردیده و سفارش مربوطه لغو خواهد شد.

 

 

6- مشاهده پیش فاکتور:

اطلاعات خرید خـود را با دقـت مشاهده و بررسـی نموده و در صورت هرگونه مغایرت، نسبت به اصلاح اطلاعات اقدام کنید.

 

 

7- تایید و ثبت نهایی:

خرید شما تایید و ثبت نهایی شده است.

روزهای تحویل سفارش یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه ها در بازه زمانی 12 الی 22 تحویل داده می شود.

چنانچه روز و یا ساعت تحویل سفارش مربوطه دچار تغییر شود، از طریق تماس تلفنی به مشتریان اطلاع داده خواهد شد.

در هنگام تحویل کالا، کد ملی ثبت شده با کارت ملی سفارش دهنده مطابقت داده خواهد شد. لذا خواهشمندیم مشتریان عزیز هنگام دریافت محصولات، کارت ملی را به همراه داشته باشند.

 

 

 

پس از تایید و ثبت نهایی چنانچه مشتری به هر دلیلی از خرید خود منصرف گردد، امکان عودت کالا تا 7 روز پس از ارسال کالا توسط مشتری امکان پذیر می باشد. در صورتی که درخواست بازگشت کالا پس از تحویل کالا انجام شود، هزینه حمل و نقل کالا بر عهده خریدار خواهد بود.

توجه!!!

در هنگام عودت کالا(ها)، بسته بندی اولیه (پلمپ) باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی بوده و هیچ یادداشت و ... روی آن درج نشده باشد.

(در صورت هر گونه صدمه فیزیکی و ... به هیچ عنوان امکان عودت کالا وجود نخواهد داشت.)

در صورت تایید تیم فان کالا  وجه کالای مذکور ظرف حداکثر 48 ساعت به حساب مشتری بازگشت داده خواهد شد.

 

  • همواره سعی بر این داریم دقیقا کالای سفارش داده شده توسط مشتری را ارسال نماییم؛ لیکن به دلیل خطای سیستمی و یا انسانی چنانچه مغایرتی در کالاهای دریافتی با کالای سفارش داده شده مشاهده گردید، هزینه بازگشت کالا و ارسال مجدد کالای سفارشی (تنها در صورتی که کالایی اضافه بر لیست پیشین اضافه نشده باشد) بر عهده تیم فان کالا خواهد بود.